Personalize (7.x-1.0-beta15) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: The title of the block as shown to the user.
ka: ბლოკის სათაური, რომელსაც დაინახავს მომხმარებელი.

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: General
ka: ზოგადი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Info
ka: ინფო

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები
