Personalize (7.x-1.0-beta16) - en to dz translation catalogue (24 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: The title of the block as shown to the user.
dz: ལེབ་དུམ་གྱི་མགོ་མིང་དེ་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོན་ནུག

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Allowed HTML tags
dz: འབད་བཅུག་པའི་  ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ ངོ་རྟགས་ཚུ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Block body
dz: ལེབ་དུམ་མ་གཟུགས།

en: The content of the block as shown to the user.
dz: ལེབ་དུམ་གྱི་ནང་དོན་དེ་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ།
