Personalize (7.x-1.0-beta16) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Action
lv: Darbība

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: The title of the block as shown to the user.
lv: Bloka nosaukums tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Text
lv: Teksts

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Done
lv: Pabeigts

en: Block
lv: Bloks

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: General
lv: Galvenie

en: Start
lv: Sākt

en: Goal
lv: Mērķis

en: Clone
lv: Klonēt

en: Operator
lv: Operators

en: Operation
lv: Operācija

en: minutes
lv: minūtes

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Block body
lv: Bloka saturs

en: The content of the block as shown to the user.
lv: Bloka saturs tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Context
lv: Konteksts

en: contains
lv: satur

en: Element
lv: Elements

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.

en: Personalization
lv: Personalizēšana
