Personalize (7.x-1.0-beta17) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Action
he: פעולה

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: The title of the block as shown to the user.
he: כותרת הבלוק כפי שמוצגת באתר

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Done
he: בוצע

en: Block
he: בלוק

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: Start
he: התחלה

en: Goal
he: יעד

en: Clone
he: שכפול

en: Operator
he: אופרטור

en: Operation
he: פעולה

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Revert
he: שחזור

en: Info
he: מידע

en: Completed
he: נשלם

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Resume
he: הפעלה

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Blocks
he: בלוקים

en: Block body
he: תוכן התיבה

en: The content of the block as shown to the user.
he: תוכן התיבה כפי שמוצג באתר

en: Context
he: הקשר

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: contains
he: מכיל

en: Element
he: אלמנט

en: Add a class
he: הוסף מחלקה

en: Pause
he: עצירה

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.

en: Personalization
he: התאמה אישית
