Personalize (7.x-1.0-beta17) - en to or translation catalogue (17 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: The title of the block as shown to the user.
or: ଖଣ୍ଡ ଶୀର୍ଷକ, ଯେପରିକି ବ୍ଯବହାରକାରୀ କୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Block body
or: ବ୍ଲକ ର ଅଂଶ
