Personalize (7.x-1.0-beta20) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra
