Personalize (7.x-1.0-beta21) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်
