Personalize (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: The title of the block as shown to the user.
mn: Хэрэглэгчид харуулах хавтангийн гарчиг.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Revert
mn: Буцаах

en: Block body
mn: Хавтангийн их бие

en: The content of the block as shown to the user.
mn: Хэрэглэгчид харагдах хавтангийн агуулга.

en: Reports
mn: Тайлангууд
