Personalize (7.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: The title of the block as shown to the user.
eu: Erabiltzaileari erakutsiko zaion blokearen izenburua.

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Options
eu: Aukerak

en: Done
eu: Eginda

en: Block
eu: Blokea

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: General
eu: Orokorra

en: Clone
eu: Klonatu

en: Add a new block
eu: Gehitu bloke berria

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Info
eu: Informazioa

en: Completed
eu: Osatuta

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Block body
eu: Blokearen testua

en: The content of the block as shown to the user.
eu: Erabiltzaileari erakutsiko zaion blokearen testua.

en: Context
eu: Testuingurua

en: Add context
eu: Gehitu testuingurua

en: contains
eu: dauka

en: Reports
eu: Txostenak

en: Pause
eu: Gelditu

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
