Personalize (7.x-1.0-beta9) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: The title of the block as shown to the user.
bs: Naslov bloka koji je prikazan korisniku.

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Clone
bs: Klon

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi

en: Revert
bs: Vratiti

en: Block description
bs: Opis bloka

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Block body
bs: Tijelo bloka

en: The content of the block as shown to the user.
bs: Sadržaj bloka kao što je prikazan korisniku.

en: contains
bs: sadrži
