Personalize (7.x-1.0-rc12) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Action
af: Aksie

en: Block title
af: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
af: Die titel van die blok soos vertoon aan die gebruiker.

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Rename
af: Herbenoem

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Operation
af: Operasie

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette

en: Revert
af: Rol terug

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Blocks
af: Blokke

en: Block body
af: Blokteks

en: The content of the block as shown to the user.
af: Die inhoud van die blok soos vertoon aan die gebruiker.
