Personalize (7.x-1.0-rc12) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta
