Personalize (7.x-1.0-rc13) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: The title of the block as shown to the user.
be: Загаловак блоку (як яго пабачыць карыстальнік).

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Text
be: Тэкст

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Done
be: Зроблена

en: Block
be: Блок

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Operation
be: Аперацыя

en: Change
be: Змяніць

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Info
be: Інфармацыя

en: Testing
be: Тэставанне

en: Running
be: Працуе

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Blocks
be: Блокі

en: Block body
be: Цела блоку

en: The content of the block as shown to the user.
be: Змест блоку як яго бачыць карыстальнік.

en: Context
be: Кантэкст

en: contains
be: утрымлiвае

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
be: Кароткая характарыстыка вашага блоку. Выкарыстоўваецца на старонцы <a href="@overview">Адміністравання блокаў</a>.

en: Personalization
be: Персаналізацыя
