Personalize (7.x-1.0-rc13) - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Action
sv: Åtgärd

en: Block title
sv: Blocktitel

en: The title of the block as shown to the user.
sv: Titeln på ett block såsom det visas för användaren.

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Rename
sv: Byt namn

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Options
sv: Alternativ

en: All
sv: Alla

en: Done
sv: Färdig

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: Start
sv: Från

en: Goal
sv: Mål

en: Clone
sv: Klona

en: Operation
sv: Funktion

en: minutes
sv: minuter

en: Change
sv: Ändra

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: greater than
sv: större än

en: less than
sv: mindre än

en: Revert
sv: Återställ

en: Info
sv: Information

en: Completed
sv: Slutförd

en: Testing
sv: Test

en: Resume
sv: Återuppta

en: Complete
sv: Slutförd

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Blocks
sv: Block

en: Block body
sv: Blockinnehåll

en: The content of the block as shown to the user.
sv: Innehållet i ett block såsom det visas för användaren.

en: Context
sv: Sammanhang

en: contains
sv: innehåller

en: Report
sv: Rapportera

en: Add variation
sv: Lägg till variation

en: Add a class
sv: Lägg till en klass

en: Control
sv: Kontroll

en: ends with
sv: slutar med

en: Pause
sv: Pausa

en: Filter by type
sv: Filtrera efter typ

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Not started
sv: Ej startat

en: Ensure that each block description is unique.
sv: Säkerställ att varje beskrivning av block är unikt.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sv: En kort beskrivning av ditt block. Används på sidan <a href="@overview">Administration av block</a>.

en: Personalization
sv: Personalisering

en: Winner
sv: Vinnare

en: View reports
sv: Visa rapporter

en: Goals
sv: Mål
