Personalize (7.x-1.0-rc14) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: The title of the block as shown to the user.
nn: Overskrift for blokken slik den visast for brukaren.

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Start
nn: Byrjar

en: minutes
nn: minutt

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: Info
nn: Informasjon

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Block body
nn: Innhaldet i blokken

en: The content of the block as shown to the user.
nn: Innhaldet i blokken slik den vert vist for brukarane.

en: contains
nn: inneheld
