Personalize (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Action
sl: Akcija

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: The title of the block as shown to the user.
sl: Naslov bloka, kot ga vidi uporabnik.

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Done
sl: Opravljeno

en: Block
sl: Blok

en: General
sl: Splošno

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: Revert
sl: Povrni

en: Info
sl: Podatki

en: Testing
sl: Testiranje

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Block body
sl: Telo bloka

en: The content of the block as shown to the user.
sl: Vsebina bloka, kot ga vidijo uporabniki.

en: Context
sl: Kontekst
