Personalize (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Action
ca: Acció

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: The title of the block as shown to the user.
ca: El títol del bloc tal com es mostrarà a l'usuari.

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Done
ca: Fet

en: Block
ca: Bloc

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Advanced
ca: Avançat

en: Start
ca: Inici

en: Variation
ca: Variació

en: Goal
ca: Objectiu

en: Clone
ca: Clona

en: Operator
ca: Operador

en: Operation
ca: Operació

en: minutes
ca: minuts

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: greater than
ca: més gran que

en: less than
ca: més petit que

en: Completed
ca: Completat

en: Testing
ca: Proves

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Blocks
ca: Blocs

en: Block body
ca: Cos del bloc

en: The content of the block as shown to the user.
ca: El contingut del bloc tal com es mostrarà a l'usuari.

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: contains
ca: conté

en: Report
ca: Informe

en: ends with
ca: acaba per

en: Select date
ca: Selecciona la data

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Ensure that each block description is unique.
ca: Assegureu-vos que cada descripció de bloc sigui única.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ca: Una breu descripció del vostre bloc. S'utilitza a la <a href="@overview">pàgina d'administració dels blocs</a>.

en: Personalization
ca: Personalització
