Personalize (7.x-1.0-rc6) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Done
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: General
ast: Xeneral

en: Operation
ast: Operación

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML

en: Revert
ast: Desfacer

en: Testing
ast: Prebes
