Personalize (7.x-1.0-rc6) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Action
is: Aðgerð

en: Block title
is: Titill á blokk

en: The title of the block as shown to the user.
is: Titill blokkar eins og hún birtist notanda.

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add new
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: General
is: Almennt

en: Start
is: Hefst

en: Clone
is: Klóna

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: Completed
is: Lokið

en: Complete
is: Lokið

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: Blocks
is: Blokkir

en: The content of the block as shown to the user.
is: Innihald blokkar eins og hún birtist notanda.

en: Context
is: Samhengi

en: contains
is: inniheldur
