Personalize (7.x-1.0-rc6) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: The title of the block as shown to the user.
sk: Nadpis bloku zobrazený používateľom.

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Done
sk: Hotovo

en: Block
sk: Blok

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: Clone
sk: Klonovať

en: Operator
sk: Operátor

en: Operation
sk: Operácia

en: minutes
sk: minúty

en: Change
sk: Zmeniť

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Completed
sk: Ukončená

en: Testing
sk: Testovanie

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Block body
sk: Telo bloku

en: The content of the block as shown to the user.
sk: Obsah bloku zobrazeného používateľom.

en: Context
sk: Kontext

en: Add context
sk: Pridať kontext

en: contains
sk: obsahuje

en: Variations
sk: Variácie

en: Add variation
sk: Pridať variáciu

en: Add a class
sk: Pridať triedu

en: ends with
sk: končí s

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sk: Stručný popis tohto bloku. Je použitý na stránke <a href="@overview">Správa blokov</a>.

en: Personalization
sk: Personalizácia

en: Learn more
sk: Zistiť viac
