Personalize (7.x-1.0-rc7) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: The title of the block as shown to the user.
ne: प्रयोगकर्तालाई देखाइएझै, ब्लकको शीर्षक

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Done
ne: भयो

en: Block
ne: ब्लक

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Info
ne: जानकारी

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक
