Personalize (7.x-1.0-rc8) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Complete
se: Gárvvis

en: Filter by type
se: Sirre šlájaid mielde
