Personalize (7.x-1.0-rc9) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Action
bg: Действие

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: The title of the block as shown to the user.
bg: Заглавието на блока, така както ще го вижда потребителя.

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Done
bg: Готово

en: Block
bg: Блокирай

en: General
bg: Общи

en: Operation
bg: Действие

en: minutes
bg: минути

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Revert
bg: Връщане

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Blocks
bg: Блокове

en: Block body
bg: Съдържание на блока

en: The content of the block as shown to the user.
bg: Съдържание на блока във вида, в който се показва на потребителите.

en: contains
bg: съдържание

en: ends with
bg: завършва с

en: Personalization
bg: Персонализация
