Personalize (7.x-1.0-rc9) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: edit
mk: промени

en: Export
mk: Изнесување

en: Blocks
mk: Блокови
