Personalize (7.x-1.0-rc9) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Action
mr: कृती

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: The title of the block as shown to the user.
mr: वापरकर्त्यास दर्शविल्याप्रमाणे ब्लॉकचे शीर्षक.

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Block
mr: भाग

en: Normal
mr: साधारण

en: General
mr: साधारण

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती
