Personalize (7.x-2.0-beta10) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Text
br: Testenn
