Personalize (7.x-2.0-beta10) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
