Personalize (7.x-2.0-beta4) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Action
am: እርምጃ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Block body
am: የጥምር አካል

en: Element
am: አባል
