Personalize (7.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Test
ug: سىناق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Testing
ug: سىناش

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
