Personalize (7.x-2.0-beta5) - en to el translation catalogue (55 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: The title of the block as shown to the user.
el: Ο τίτλος του μπλοκ όπως εμφανίζεται στο χρήστη.

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Done
el: Έγινε

en: Block
el: Μπλοκ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: General
el: Γενικά

en: Start
el: Αρχή

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Operator
el: Τελεστής

en: Operation
el: Λειτουργία

en: minutes
el: λεπτά

en: Change
el: Αλλαγή

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Block body
el: Σώμα του μπλοκ

en: The content of the block as shown to the user.
el: Το περιεχόμενο του μπλοκ όπως εμφανίζεται στο χρήστη.

en: Context
el: Πλαίσιο

en: contains
el: περιέχει

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: ends with
el: καταλήγει σε

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Ensure that each block description is unique.
el: Βεβαιωθείτε ότι η περιγραφή του κάθε μπλοκ είναι μοναδική.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
el: Μία σύντομη περιγραφή του μπλοκ. Χρησιμοποιείται στη <a href="@overview">σελίδα διαχείρισης των Μπλοκ</a>.

en: Personalize blocks
el: Εξατομίκευση των μπλοκ

en: Personalization
el: Εξατομίκευση
