Personalize (7.x-2.0-beta9) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති
