Personalize (7.x-2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Change
gu: ફેરફાર
