Personalize (7.x-2.0-rc2) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Block title
kk: Атауы

en: The title of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыларға көрсетілетін блоктың атауы.

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: General
kk: Басты

en: Operation
kk: Операция

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Block body
kk: Блок мазмұны

en: The content of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыға көрсетілетін блоктың контенті.

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
