Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Browser
hu: Böngésző

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Browscap
hu: Böngészőszámláló

en: Browsers
hu: Böngészők

en: Platforms
hu: Platformok

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Device Type
hu: Eszköztípus
