Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Browser
id: Peramban

en: Platform
id: Perangkat

en: Personalization
id: Personalisasi
