Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Browser
ja: ブラウザー

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Browscap
ja: ブラウザーキャプチャ

en: Browsers
ja: ブラウザー

en: Personalization
ja: 個人用設定
