Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Browsers
tr: Tarayıcılar

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme
