Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Browser
uk: Браузер

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: Platform
uk: Платформа

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Device Type
uk: Тип пристрою
