Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
