Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ
