Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: About
cs: Popis

en: Personalization
cs: Přizpůsobení
