Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Browser
de: Internet-Browser

en: User Agent
de: User-Agent

en: About
de: Über

en: Browsers
de: Browser

en: Platforms
de: Plattformen

en: Platform
de: Plattform

en: Personalization
de: Personalisierung
