Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Browser
fa: مرورگر

en: About
fa: درباره

en: Personalization
fa: سفارشی سازی
