Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Browser
gl: Navegador

en: About
gl: Información

en: Personalization
gl: Personalización
