Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Browser
he: דפדפן

en: About
he: אודות

en: Personalization
he: התאמה אישית
