Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: About
hi: के बारे में

en: Personalization
hi: निजीकरण
