Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Browser
pt: Navegador

en: User Agent
pt: Utilizador Agente

en: About
pt: Sobre

en: Personalization
pt: Personalização
