Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Browser
sv: Webbläsare

en: About
sv: Om

en: Personalization
sv: Personalisering
