Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Browser
ar: المتصفّح

en: About
ar: حول

en: Personalization
ar: التخصيص
