Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Browser
be: Браўзер

en: About
be: Аб

en: Personalization
be: Персаналізацыя
